Ana Sayfa / Şirket Profili

   1992 yılında başlayan ticari hayatını 2008 yılında KAVUKSAN çatısı altında birleştiren Kahraman Kavuk ve Ailesi günümüzde İnşaat, Hazır Beton ve Akaryakıt  sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

   İnşaat sektörüne 2008 yılında SSK Hastanesi arkasında Kartepe Apartmanını inşa ederek adım atan şirketimiz 2009 yılında Bostanbaşı yolu üzerinde başladığı Malatya’nın tek noktadaki en büyük projelerinden biri olan 400 dairelik  ŞEHRİSTAN  evlerini 3 yılda tamamlayarak çevrenin dokusunu yaşanabilir modern şehir haline getirmeyi başarmıştır. 2016 Yılında Fahri Kayahan Bölgesinde yeni projemiz ŞEHRİSTANBUL evlerinin inşasına başlanmıştır.

   2009 yılında Akaryakıt sektörüne adım atarak İstanbul Bahçelievler’deki Petrol Ofisi Akaryakıt istasyonunu hizmete açmıştır. Ayrıca Malatya Merkez Kuyuönünde akaryakıt istasyonu yatırımımız Nisan 2013 de Shell markasıyla faaliyete başlamıştır. Malatya çevre yolu üzerinde ikizce bölgesinde yapılacak akaryakıt istasyonu yatırımımızı 2017 yılı içerisinde  faaliyete geçirmeyi planlamaktayız.İstanbul-Edirne otobanı Çorlu çıkışı Velimese istasyonumuz BP markası ile Nisan 2016 da hizmet vermeye başlamıştır. Hız kesmeden süren yatırımlar ve hizmetleri ile Shell’in dikkatini çeken şirketimize 2015 yılında ‘’Taşıt Tanıma Sistemi’’ distirbütörlüğü verilmiştir.

   2011 Yılında Hazır Beton sektöründe yer almak için Malatya Havaalanı Yolunda 18.000 m2 arsa üzerinde KABET markasıyla Hazır Beton üretimine başlamıştır. Saatte 120 M3’lük Beton üretimi gerçekleştirebilen santralimizde 37 ve 54 metrelik beton pompaları, 10 ve 12 m3 lük mikserleriyle sektörde profesyonelleşmiş kadrosuyla beraber bölgenin tercih edilen markalarından biri olmuştur.

Sizlerden aldığımız güç ve güven ile sağlam adımlarla kalite ve prensiplerimizden ödün vermeden yatırımlarımıza devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Kavuksan A.Ş Copyright © 2012-2017 Tüm Hakları Saklıdır
3w